День ВИШИВАНКИ!

День ВИШИВАНКИ 2023!

День вишиванки, сповнений буяння трав і п’янких квіткових ароматів, видався емоційно-забарвленим. До нього готувалися заздалегідь усі учасники освітнього процесу: батьки, учні, вчителі. На території школи функціонувало 4 локації, за якими були закріплені педагоги: 1 локація - " Моя Україна святково вдяглася сьогодні" - Колотило О.І., Баланюк С.В., 2 локація - « Українські вишиванки – наче райдужні світанки» - Федюк М.М., Проскурняк О.А., 3 локація - «Вишиваний пісенний дивограй» - Остафійчук І.І., Туник Л.М., 4 локація - «Буковинські ласощі у візерунках» -Мандрик Н. Г., Думан А.М., щоб вкотре звернутися до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, без заперечень, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно багатшим. Висловлюємо щиру подяку нашим найкращим батькам за співпрацю, розуміння та допомогу в реалізації задумів, наближаймо перемогу разом!

Переконані, що наша родова пам’ять буде незнищенною, що не перерветься вона від лихих вітрів, що, закарбована у вишивці, допоможе нам і нашим нащадкам зберегти свою неповторність.

Вишиванка розквітне на українській землі і залікує рани її!

Бажаємо своїй країні миру та воскресіння, світові любові, хай традиції будуть носієм наших щирих почуттів і поєднанням зі всім сущим!

Для перегляду фото натисніть на посилання (ФОТО)

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.