Свято "Останній дзвоник"

Свято "Останній дзвони 2023"

"Останній дзвоник" пролунав для учнів школи, сповістивши про початок літніх канікул, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів.

Останній дзвоник проходить у дуже нелегкий час, коли наша країна боронить свою землю. Ми вдячні Збройним Силам за те, що можемо святкувати цей день, бажаємо усім учасникам бойових дій повернутися живими та здоровими, а головне з перемогою.

Свято "першого та останнього дзвоника" - найжаданіше для дітей та найважливіше для їх батьків. Звичайно, шкільні будні додають щоденного клопоту у батьківський напружений графік життя, але ні з чим не зрівняна радість - бачити своїх дітей щасливими в рідній країні, з новими знаннями, досягненнями та мріями» - привітали батьків, учнів та всіх гостей свята директор школи – Зіна СТОЛЯР та заступник голови Вашківецької міської ради Андрій ПРИЙМАК, здійснивши почесну місію нагородження грамотами, дипломами, подяками.

Тож від щирого серця адміністрація закладу вітає усіх зі святом "Останнього дзвоника" та бажає нових звершень, мрій, веселого і змістовного літнього відпочинку, МИРУ та ПЕРЕМОГИ нам!

Для перегляду відео натисніть на посилання (ВІДЕО)

Для перегляду відео натисніть на посилання (ВІДЕО)

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.