Свято "День захисту дітей"

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У нашому закладі пройшов насичено, емоційно, драйвово та пам’ятно під гаслом: «Ми діти сильної країни – України». Для здобувачів освіти було організовано розважальні програми, зокрема, вже вдруге, проводилася робота по локаціях. Зранку усі учасники освітнього процесу долучилися до вшанування Загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанували пам’яті загиблих українців: військових і цивільних, Героїв і Героїнь, дорослих і янголят, адже вони - частина хороброї нації, частина перемоги України.

Вокальний гурт «Крила надій» подарували щемний номер присутнім, в якому передали мрію усіх нас, українців, - жити без війни!

1 локація - «Даруєм посмішку дитячу» (бодіарт –розпис на обличчі) у 1-4 класах працювали (Колотило О.І., Баланюк С.В.), у 5-11 класах – (Вірста Д.В., Гайсан Ю.Я.)

2 локація - «Світанкова райдуга дитинства» (малюнок на асфальті) у 1-4 класах працювали (Столяр Л.М., Федюк М.М.), у 5-11 класах – (Головач Н.М., Думан А.М.)

3 локація - «Світлішає на світі, коли радіють діти» (музична) у 1-4 класах працювали (Баланюк Г.М., Гавриляк О.І.), у 5-11 класах (Вірста Ю.Я., Приймак М.В., Туник Л.М)

4 локація - «Ми – спортивна надія України» (спортивна) у 1-4 класах працювали (Данилюк Г.І., Юрійчук О.Г.), у 5-11 класах (Вірста В.М., Волощук М.Ю., Загул О.О.)

Для малечі і старшокласників день видався на славу і кожен із них ділився думками, що бажають, щоб небо було мирним, усі усміхалися, ніколи не сварилися, усі були щасливі і здорові. Вітаємо з першим днем літа, щасливого дитинства!

Для перегляду відео натисніть на посилання (ВІДЕО)

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.