ПЕРШИЙ день табору - ВІДКРИТТЯ

Саме сьогодні 12.06.2023 року відбулося відкриття літнього мовного табору «Живчик» для обдарованих та талановитих дітей 5-8, 10 класів з метою розвитку життєвих та мовних компетентностей здобувачів освіти. Вихованці розучували девіз, створювали емблеми та стали учасниками заняття-гри з «Фонетики», а також працювали над створенням проєкту «Мово моя барвінкова, диво калинове». Протягом відведеного часу між учасниками занять панувала міцна дружба та підтримка один одного, веселий настрій і співпереживання. На відкриття завітали адміністрація на чолі з директором школи Зіною СТОЛЯР, яка привітала з початком функціонування табору, ознайомила із щоденним планом роботи та відповідальними вчителями, побажала збагачення інтелектуального та морального. Нехай завжди з вами буде гармонія в душі, теплі сонячні дні та мирне небо. (Відповідальна: І.І. Остафійчук)

Для перегляду фотоматеріалів перейдіть по посиланню (ФОТО)

ДРУГИЙ день табору

Ось і позаду ще один день функціонування літнього мовного табору під назвою " ЖИВЧИК". Це був день англійської мови "Friends and Friendship ". Адже це надзвичайно актуальний проєкт, тому що Україна на шляху в Європу. Саме такий табір є ефективною формою вдосконалення знань з іноземної мови. У просторі гри та проєктів, де немає балів, багатьом дітям легше подолати бар'єр у спілкуванні. (Відповідальна: Т.Я. Турчинець)

Для перегляду фотоматеріалів натисніть на посилання (ФОТО)

ТРЕТІЙ день табору

Літній мовний табір "Живчик" сьогодні працював під гаслом "Бринить рідна мова, чарує, тішить і п'янить". Щоб проникнути в таку тонку й неосяжну річ, як мова треба її любити. Сьогоднішній день був надзвичайно цікавий. Вихованці табору грали у різні мовні вікторини "Чи знаю я частини мови", "Склади слово", "Заверши речення" ,співали пісні про мову, а також відвідали сільську бібліотеку. Алла Георгіївна, завідувачка, ознайомила учнів з дитячою літературою, яка розміщена у книгозбірні, з історією виникнення книг, з правилами користування послугами абонемента, історією села. Екскурсія до бібліотеки допомогла прищепити учням любов до книги, до рідного слова, бажання стати активним читачем. (Відповідальна: О.І.Баланюк)

Для перегляду фотоматеріалів натисніть на посилання (ФОТО)

ЧЕТВЕРТІЙ день табору

4-й день табору розпочався із вшанування Загальнонаціональної хвилини мовчання та виконання гімну. На ранковому колі діти залюбки стали учасниками гри "Мій настрій" і , як виявилося, усіх настрій позитивний та веселковий, впродовж дня він і таким залишився. Учні працювали над заповненням особистих анкет англійською мовою, ставали учасниками конкурсів, ігор з м'ячем на свіжому повітрі, а також створили навчальний проєкт про державні прапори.(Відповідальний: Тураш І.М.)

Для перегляду фотоматеріалів натисніть на посилання (ФОТО)

П'ЯТИЙ день табору

Останній день робочого тижня виявився насиченим і плідним. Згідно плану роботи проведено заключну педагогічну раду і звіт керівника закладу Столяр Зіни Омелянівни. Директорка зазначила, що саме освітяни сформували націю нескорених, адже українська освіта та вплив війни на її розвиток, безпекові умови та формат навчання заставили кожного педагога вистоїти, переформатувати, опанувати, удосконалити, згенерувати та працювати на благо розвитку конкурентноспроможної особистості.

Щохвилинно дякуємо НАШИМ ВІДВАЖНИМ ЗАХИСНИКАМ за можливість дітям навчатися та розвиватися, а нам дорослим працювати. Дітям вдалого мирного відпочинку, а нам усім дорослим бажаємо стійкої віри у якнайшвидшу ПЕРЕМОГУ.

Для перегляду фотоматеріалів натисніть на посилання (ФОТО)

Кiлькiсть переглядiв: 223

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.